Služby

Zapůjčení stáčecího zařízení

K zakoupenému sudovému pivu Vám za značně zvýhodněnou cenu zapůjčíme stáčecí zařízení s chlazením. Na výběr máte z několika typů a velikostí výčepních zařízení. Všechny jsou vybaveny vestavěným kompresorem, stačí je tedy pouze zapojit do zásuvky, narazit a začít čepovat. Doporučujeme stáčecí zařízení objednávat. V letním období nebo při předpokladu zvýšeného zájmu raději objednávejte s minimálně 14-ti denním předstihem.

Zapůjčení pípy s pumpičkou

V případech, kdy se chystáte do míst bez zdroje elektrické energie, chcete se se sudem přemisťovat nebo máte pivo předchlazené na správnou teplotu, Vám ideálně poslouží přenosná pípa. Má malé rozměry, není moc těžká a používání ani nemůže být jednodušší.  Jednoduše nasadíte na sud, napumpujete a natočíte. Pípu také doporučujeme objednat, máme jich ale dostatečné množství a že dojdou se stává opravdu jen ve výjimečných případech.

Plnění 5-ti litrových soudků

Další službou v naší nabídce je plnění 5-ti litrových soudků. Plnění neprobíhá přímo v naší provozovně, není tedy možné jej dělat na počkání. Běžně jsme schopni zajistit soudek plný do druhého dne.

Pitný režim do provozoven

Především pro firmy nabízíme možnost zajišťování pitného režimu pro pracovníky a do provozoven. Tato nabídka je vždy sjednávána individuálně dle potřeb konkrétního zákazníka. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, emailem, nebo navštivte náš obchod.

Aktualita

12. května 2013

Novinka osvěžující Staropramen Cool Hořký pomeranč a Cool Cidermix

Anketa