Sortiment našeho obchodu

Lahvová piva

V současnosti nabízíme okolo 40 druhů piv z 15 českých i zahraničních pivovarů. Mezi ty nejžádanější a nejoblíbenější patří: Krakonoš, Primátor, Plzeňský prazdroj, Gambrinus, Kozel, Svijany, Staropramen, Braník, Pardál, Bernard a další... Nabízíme také piva v dárkových baleních (multipack).

Sudová piva

Pro zjištění dostupnosti sudových piv a možnosti jejich objednání použijte prosím tento odkaz:

Nabídka a dostupnost sudového piva

Nealkoholické nápoje

Sortiment nealkoholických nápojů obsahuje především minerální vody, kde je opravdu z čeho vybírat. Prodáváme ochucené i přírodní minerální vody těchto značek: Magnesia, Mattoni, Bonaqua, Aquilla, Toma natura, Poděbradka, Dobrá voda, Rajec, Fontessa a další... Dále nabízíme limonády, šťávy, džusy, dětská pitíčka, nealkoholické pivo, nealkoholický šampus a 100% jablečný mošt.

Víno

Naše stáčené víno pochází od drobného výrobce a vinaře z vyhlášené sklepové vesničky Nechory, ležící poblíž Prušánek na Moravě. V nabídce je červené a bíle stolní víno. Díky malé produkci vinaře je dodržován tradiční postup výroby a nedochází k průmyslovému zpracovávání hroznů jako u větších vinařství. Tím je zaručena vysoká kvalita vína po celý rok. Rovněž nabízíme velký výběr lahvových vín z různých vinařství od odrůdových až po slámová a ledová vína.

Další zboží

V naší prodejně můžete vybírat také ze spousty druhů lihovin a destilátů. V neposlední řadě prodáváme i drobné tématické dárkové předměty, tabákové výrobky a doplňkový prodej potravin jako brambůrky, oříšky a sušenky.

Aktualita

12. května 2013

Novinka osvěžující Staropramen Cool Hořký pomeranč a Cool Cidermix

Anketa